Jaký ochranný faktor opalovacích krémů byste zvolili u moře?

http://img.na­dapenny.com/t20/103­47/nadap075925282­670232.jpg

Nejlepší odpověď
hanulka11

Toto, co jste přiložil, není klasické psí sádlo, jako bývalo, nevím kde vzali tento název „psí sádlo“- pamatuji, pravé – bylo pěkně drahé a když jsem byla nemocná potřela mi maminka prsa, aby se mi líp dýchalo. Dneska do toho dávají mentol-je to na způsob masážních krémů. Mám ho taky doma, ale jen ten název je psí sádlo, jinak to s ním nemá nic společného.

Jinak u moře používám faktor nejvíš 15 já se dobře opaluji a nespálím se , jdu hned do hněda, nikdy jsem neměla problém s opalováním . Kdo má bledou pleť jistě si ji chrání vyšším faktorem.

hanny 2

Používej kvalitní olivový olej,žádný krém s faktorem,ty totiž způsobují rakovinu!Četla jsem to v článku který mi přišel mailem a nestačila jsem se divit-další tah farmaceutických fi­rem!