Avatar uživatele
autacek

Jaký obrázek byste uvítali v další edici toaletního papíru?

https://m.novin­ky.cz/article­Details?aId=458575&sz­nu=A4SY99R3iep­bliOR

A dopouští se hanobení ten, kdo takový papír prodává, nebo je trestné až samotné užití, kde Vás zpravidla nikdo nesleduje?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, aliendrone před 2311 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

jiný vzor (jaký?)

Nikdy jsem se s obrázky nesetkala. Třeba někoho zaujme, když je na toaletě barva papíru sladěná s barvou kachliček.

Když už obrázky, tak třeba barevné kytičky, kuličky apod.

U některých jedinců podobné obrázky navádějí k negativn reakci a spojují je s vugarismy. Nepovažuji jakékoliv vyborazení osob na spotřebním toaletním papíru za vhodné.

Vzpomínám si, když v minulosti se musel toaletní papír shánět, tak mnozí používali noviny. Koloval vtip, že české noviny nejsou vhodné, protože obsahují háčky. Ale šlo obecně o češtinu …

Pokud to měla být legrace, nezdá se mně vhodná.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Václavka a Dášenka

A nespokojil bych se jen s tímhle jedním, klidně bych koupil i Kalouse a mnohé další – včetně vlajky USA. :D :D :D Ostatně nemyslím, že tento papír směřuje proti Masarykovi, to jistě dojde (skoro) každému.

Na Slovensku se úplně běžně šlape po české vlajce a také z toho nikdo nedělá vědu (tedy pokud nepočítám ukázkově echt puncovního Čecha Tomia Okamuru ;) :D :D ). Proč také?

http://domaci­.eurozpravy.cz/po­litika/92699-lide-na-slovensku-slapali-po-ceske-vlajce-to-nastvalo-ceskeho-poslance/

Jsme národ Josefa Švejka, takže proč nevyjádřit naší „úctu a vděčnost“ zakoupením takového výrobku? Je to dobrovolné, tak co. :D :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

jiný vzor (jaký?)

Já bych upředňostňoval panapr jako zdroj poznání. Ne, není to nostalgie z dob, kdy se používal denní tisk. Copak háčky. Já jsem ho nepoužíval, protože srp a kladivo na Rudém právu mohlo být vyloženě nebezpečné. Jednou jsem dostal na narozky luxusní toaleťák, kde byly natisknuty série obrázků z Kámásútry. Když bylo po grande finále, vždycky mě bolel krk, jak jsem si ho mohl vykroutit.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luckykubrt

Vánoční zvonečky

Je to neutrální vzor, vhodný zvlášť na vánoce. Už jsem i slyšel, že bohatí používají bankovky, nevím co je na tom pravdy. Jëště bych si dovedl představit toaleťák s vlajkami islamského státu, ale už bych si nedovedl představit, co by s námi muslimové potom udělali.

Upravil/a: luckykubrt

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek