autacek

Jaký obrázek byste uvítali v další edici toaletního papíru?

https://m.novin­ky.cz/article­Details?aId=458575&sz­nu=A4SY99R3iep­bliOR

A dopouští se hanobení ten, kdo takový papír prodává, nebo je trestné až samotné užití, kde Vás zpravidla nikdo nesleduje?

Nejlepší odpověď
annas

jiný vzor (jaký?)

Nikdy jsem se s obrázky nesetkala. Třeba někoho zaujme, když je na toaletě barva papíru sladěná s barvou kachliček.

Když už obrázky, tak třeba barevné kytičky, kuličky apod.

U některých jedinců podobné obrázky navádějí k negativn reakci a spojují je s vugarismy. Nepovažuji jakékoliv vyborazení osob na spotřebním toaletním papíru za vhodné.

Vzpomínám si, když v minulosti se musel toaletní papír shánět, tak mnozí používali noviny. Koloval vtip, že české noviny nejsou vhodné, protože obsahují háčky. Ale šlo obecně o češtinu …

Pokud to měla být legrace, nezdá se mně vhodná.

Další odpovědi
aliendrone

Václavka a Dášenka

A nespokojil bych se jen s tímhle jedním, klidně bych koupil i Kalouse a mnohé další – včetně vlajky USA. :D :D :D Ostatně nemyslím, že tento papír směřuje proti Masarykovi, to jistě dojde (skoro) každému.

Na Slovensku se úplně běžně šlape po české vlajce a také z toho nikdo nedělá vědu (tedy pokud nepočítám ukázkově echt puncovního Čecha Tomia Okamuru ;) :D :D ). Proč také?

http://domaci­.eurozpravy.cz/po­litika/92699-lide-na-slovensku-slapali-po-ceske-vlajce-to-nastvalo-ceskeho-poslance/

Jsme národ Josefa Švejka, takže proč nevyjádřit naší „úctu a vděčnost“ zakoupením takového výrobku? Je to dobrovolné, tak co. :D :D :D

Kepler

jiný vzor (jaký?)

Já bych upředňostňoval panapr jako zdroj poznání. Ne, není to nostalgie z dob, kdy se používal denní tisk. Copak háčky. Já jsem ho nepoužíval, protože srp a kladivo na Rudém právu mohlo být vyloženě nebezpečné. Jednou jsem dostal na narozky luxusní toaleťák, kde byly natisknuty série obrázků z Kámásútry. Když bylo po grande finále, vždycky mě bolel krk, jak jsem si ho mohl vykroutit.

luckykubrt

Vánoční zvonečky

Je to neutrální vzor, vhodný zvlášť na vánoce. Už jsem i slyšel, že bohatí používají bankovky, nevím co je na tom pravdy. Jëště bych si dovedl představit toaleťák s vlajkami islamského státu, ale už bych si nedovedl představit, co by s námi muslimové potom udělali.