IBI05

Jaký obor si zvolit na VFU ?

Dobrý den, chtěla bych poradit. Jsem teprve v prváku ale už bych chtěla mít jasno kam dál. Chtěla bych na VFU v Brně, ale teď nevím sama jaký obor by byl pro mě lepší.Chtěla bych pracovat s velkými zvířaty.Pak třeba jako ošetřovatel koní nebo fyzioterapeut.
Jsou zde obory jako : FVL, FVHE, FaF
Máte někdo zkušenosti? A nebo jsou i jiné lepší vysoké veterinární školy? Moc děkuji

Odpovědi
anonym

Veterina je jen jedna a to ta v Brně.
Obor chovatel koní je obor na různých středních zemědělských a agro školách, na ošetřovatele je učební obor.
Doplňuji:
Fyzioterapeut pro zvířata- různé kurzy např.
www.aaapoptav­ka.cz/tisk…veterinarni-fyzioterapeut.html