Dee13

Jaký obor na MU?

Ahoj, potřebuji pomoc. Chtěla bych jít na vysokou školu – na Masarykovu univerzitu (Pedagogickou fakultu), obor český jazyk a literatura. Nemůžu se vyznat ve výukových programech. Nabízené bakalářské obory jsou: Pedagogické asistentství pro ZŠ a Obory se zaměřením na vzdělávání. Je možné, po vystudování „Obory se zaměřením na vzdělávání“ učit na střední škole? Nebo je to nějaký jiný program, na který jsem zatím nepřišla?

Odpovědi
da ny

Možná se pletu, ale když pročítám stránky MU mám pocit, že všechna ukončená magistrerská studia jsou pouze pro výuku na ZŠ.
Až jako absolvent si můžeš doplnit vzdělání pro výuku SŠ
http://is.muni­.cz/do/ped/stud/stud­k/2013_2014/40492307/CK_­CJ5.html
Raději se ještě poptej na studijním odd. ;)

Emefej

Ne, pro učení na SŠ základní magisterské studium nestačí.