Adelka1

Jaký obal na samsung galaxy s4 mini?

Mám samsung galaxy s4 mini a potřebuji obal, který bude chránit display, kdyby mi vypadl z ruky. Něco na styl tohoto: http://miniim­g6.rightinthe­box.com/images/384x384/­201009/bsnqwq12843462968­62.jpg , nekryje to sice display úplně, ale aspoň trochu. Nevíte o něčem? Popřípadě pomůže v něčem fólie?

Odpovědi
Reezo

Já mám samsung S3 mini a používám kožené pouzdro, které má výstuhy tam, kde je display… Celý telefon v pouzdru drží poutko na magnet, aby nedoslo k vypadnutí na zem… Dá se to sehnat asi všude, kde mají mobily 🙂

anonym

Např. www.smarty.cz/Sam­sung-EF-FI919BW-flip-pouzdro-Galaxy-S4-mini-bile/5465/Produkt , dělá se – samozřejmě, ve více barvách.