paliska220Be

jaký nový notebook

Dobrý den, mé staré LENOVO G570 pomalu ale jistě dosluhuje a já nevím co pořídit za nástupce.
S notebookem se moc nevyznám hlavně v oblasti systému a grafiky už vůbec.
Můžete my někdo poradit jaký nový notebook v ceně 10 000 – 13 000czk potřebuji aby plně sloužil zas aspon 5 let.
Předem děkuji za odpovedi

Odpovědi
pusinka50

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=%20nov%C3%BD%20no­tebook

cochee

A jaké to má vlastně parametry? Těch G570ek bude asi více, já jsem našel například jednu, co už se sice nenabízí, ale má v sobě dvoujádrový Celeron B820 a 4 GiB RAM, to se mi nezdá, že by tenhle noťas nějak v současnosti nestíhal, nebo co vlastně na tom tvém odchází?