tony2412

Jaký notebook je vhodný jen na surfování po netu, přehrávání videa a emaily?

Samozřejmě nabídka je obrovská, ale jde mi o notebook kolem 12 palců, aby měl slušnou výdrž a s Windows. Cena asi tak ± 5000kč, máte nějakou zkušenost? Mám normálně stolní PC a ten notebook chci jen pro to že se dá přenášet, a opravdu jen kvůli internetu, žádné hraní her nebo nějaké složité úkony. Nerozumím tomu, tak jestli byste mi poradili, viděl jsem Lenovo IdeaPad 120s-11IAP nebo ASUS VivoBook E12 E203NA-FD107TS případně další, nebo který z těch dvou je lepší, kapacita pevného disku mě netrápí, můžu připojit externí disk nebo kartu, poradíte, víte o nějakém vhodném notebooku? /// Tablet ten nechci.....

Nejlepší odpověď
aliendrone

Pokud se spokojíš pouze s těmito požadavky, můžeš si vybírat i dle kritérií jako je „červený“ nebo „tenký“. Na tohle stačí opravdu každý, co je v dnešní nabídce prodejců. (předpoládám, že řadit dle ceny výsledky vyhledávání umíš a dopídit se, zda-li je předinstalovaný OS Windows také) ;) :D :D

Další odpovědi
zabijakorku

nebyl by lepší nějaký tablet?

nyjono

Taky mě napadlo, že na uvedené by měl tablet stačit.