dalmatinka

Jaký noťas je na hry a nebude stát majlant?

Ahoj, blíží se Vánoce a já si smím vybrat herní notebook za cca 6.000– – Na novej to nebude, to už jsem zjistila, ale kámoš má repas a dostal na něj i záruku a hlavně sehnal značkovej za super peníze. No moje otázka je, zda tyhle počítače utáhnou hry jako třeba Mafie a pod…? Jde mi hlavně o to, že tyhle stroje byly původně využívaný jako kancelářský, že jo, tak jestli to není kravina a třeba nepřišetřit a za půl roku si nekoupit něco lepšího. Máte někdo zkušenost?
Já zatím vyhlídnul tohle například: https://www.techni­max.cz/notebo­ok-dell-latitude-e6320-intel-core-i5-2520m-2-5-ghz-4-gb-ram-ddr3-250-gb-hdd-dvd-rw-cz-klaves-13-3-coa-stitek-windows-7-pro … co mu říkáte?

Odpovědi
kurec

podle mě je ten počítač v pohodě ty komponenty co v něm jsou mám i já akorád že já mám 17,3palce a tady proto můj stroj stál asi 14.000 v té době dnes už nelze koupit
takže kdyby jsme řekli že ten počítač rozjede to co můj rozjede

  • Mafii 1 bez lagu
  • Mafii 2 se zmenšeným rozlišením a lagama ale já i stím dokázal dohrát i příběh
  • NFS Underground 2 bez lagu
  • NFS Undercover s min.lagama opravdu málýma
  • NFS SHIFT s velkýma lagama
  • League of Legends na střední detaily bez lagu
  • Euro Truck Simulator 2 na min.detaily normálně jede