Avatar uživatele
sesednizkola

Jaký největší nevděk jste po dobrém skutku zažili?

Jednou jsem dal dost ošuntěnému bezdomovci hrajícímu na kytaru na Národní třídě 50 (slovy padesát!) Kč a on vůbec nepoděkoval. Jasně, neudělal jsem to pro to, aby mi tam pak jak se říká líbal zadek a klaněl se mi jaký jsem dobrák, ale naštvalo mě to.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Smlouvyzdarm před 2381 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Smlouvyzdarm

Vracel jsem peněženku s doklady. Byl jsem nařčen, že jsem si nechal peníze. O pár let později se mi podařilo najít další, také prázdnou jen s doklady. Tu už jsem, ale vhodil do schránky v místě bydliště, protože o takový vděk jsem opravdu nestál. Jen pro doplnění – pokud nalezené doklady odevzdáte na polici oni je už dotyčnému nevrátí, protože mohly být zneužity a dotyčná soba si tak musí stejně vyřídit doklady nové.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Za totáče jsem pravidelně každý týden sypal peníze na podporu našeho sportu, celkem několik tisíc to bylo. A vyhrál jsem akorát 50 Kč ve 4. pořadí. Nevděčníci!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

A neusmál se alespoň? Kdyby přerušil hru pro každý poděkování, nic by si v tý Praze asi nevybrnkal ;)

Teď mluvíš přesně jako ten homolka, co máš v profilu… ten také- vychcanej jak díra do sněhu za všech okolností! Typický čehůň!

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Jednou jsem zastavil mladé stopařce, vyblila se mi v autě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Vytáhnul jsem psovi z packy střep, on mě za to pokousal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek