Georgo2010

Jaký nejoriginálnější (příp.nejvtipnější) vánoční dárek máte připravený k obdarování?

Nejlepší odpověď
anonym

Nejoriginalnejsi darek mam pro syny ten , ze jim 28.12. odjedu do 7.4. " do sveta ". Pry je to pro ne ten nejlepsi darek a uz ani nic jineho nechteji. ! 🙂 -iv-

Další odpovědi
Drap

Dcera dostane ode mne vlastnoručně zhotovenou kadibudku. Pořidila si chatičku s pozemkem a kadibudka tam chybí.

hanny 2

Euro do rámečku – za chvíli to bude historická měna /to mě poradila -iv-/.

anonym

Pro svého kamaráda!

Zdroj: http://img2.od­klepnuto.cz/o­brazek/big/item/9144387/

lexx

Fotku dietních párků na památku a rolku toalpapíru až se z té vládní deformy všici poděláme.