Kepler

Jaký nejoriginálnější dárek pod stromeček jste pořídili?

Já, jsem jako stařešina rodiny rozsvítil stromeček, zapálil prskavky na něm a zhasl světla v pokoji. Pak jsem se zavázal velkou červenou mašlí, lehl pod stromeček a schoulil se do pozice embrya. Teprve potom jsem zazvonil…

https://pixaba­y.com/cs/v%C3­%A1noce-v%C3%A1no%C4%­8Dn%C3%AD-stromek-vyzdobit-1869902/

Nejlepší odpověď
briketka10

A jak jsi dopadl? Že bych

to taky letos vyzkoušela 😁

Na auto s mašlí nemám :(

Další odpovědi
aliendrone

Muehehe – celkem klika, že tě nešli reklamovat, to bych já neriskoval! ;) :)
Žádný originální dárek, který by stál za zmínku jsem asi nikdy nevymyslel, ale jednou jsem dostal nápad na „originální“ obal vánočního dárku.

Protože jsem sám téměř „vánoční dáreček“, tak ještě s pořádnou kočkou v hlavě při balení dárků mne napadlo „vylepšení“. Jelikož už tradičně daruji jedné ze sester mimo jiné Flowers od Kenza (typická krabička asi 5×5×30 cm, tudíž i když je to zabalené, tak hned na 1. pohled ví, o co jde), tak jsem vymyslel pro efekt překvapení zabalení do 2 igelitových tašek, následně zamotání do zbytků perlinky, celé jsem to strčil do velkého 5l okurčáku a důkladně zalil sádrou! Výsledek jsem teprve zabalil do vánočního papíru.

Měl bys vidět ty vyvalený oči „cože to jako je“ – velký, těžký (a kde mám herdek jako vždy to Kenzo?) :D :D :D

WOW – došlo jí po rozbalení, že je uvnitř, takže se bála s tím pořádně třísknout a i když to bylo jen v sádře, tak perlinka to spolehlivě držela pohromadě! Asi půl hodiny si s tím na vymrzlém balkóně hrála, než to z toho vydolovala – za povzbuzování a k velikému pobavení ostatní rodiny! Ovšem nepochybuj, že DODNES poslouchám, jak nemožně dementního bratra jí osud nadělil! :D :D :D

Rokio

příspěvek na virtuální realitu

zjentek

Počkat, co je za den?

briketka10

Jak jinak..
Jdu, jako každý rok k sestře a letos
tam synovec přijde se svou dívkou
no nevím, jak by se na mě všichni
dívali.. ségra by řekla " Co se tady
válíš.." A ještě by si výrazně ťukala
na hlavu..

Kepler

briketka: no, děti měly radost a hned si mě rozvázaly. Manželka jenom: jo, ty jsi fakt dáreček…