Meggie2

Jaký nejlepší krém udělat k jahodám?

Nejlepší odpověď
Kepler

Mně nejvíc pasuje tvarohový s vanilkovým cukrem. Ale záleží na co to chceš použít. Jestli sólo, nebo do dortíku. Na netových kuchařkách je návodů spousta. No a trocha šlehačky navrch to zkazit nemůže.

Další odpovědi
elkon

Myslím, že nejlepší je klasika. Jahody se šlehačkou. Ale s kvalitní pravou, ne nějakou náhražku. A v létě, když jsou jahody čerstvé, přímo ze záhonu, tak máme často „merendu“. Kdo to nezná, tak rozmačkané jahody, rozmíchané ve šlehačce a s trochou cukru.

Mr. Marek

Čokoládový krém, obecně čokoláda s jahodami je skvělá kombinace.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.