JK2021

Jaký nejlépe koupit monitor k RTX 3080 Ti 12G, QHD nebo 4K?

Dokázal by mi tu někdo doporučit, jaký monitor (27–32 palců, QHD nebo 4K max. do 25 000 Kč) by bylo dobré si koupit ke grafické kartě RTX 3080 Ti 12G (https://www.al­za.cz/msi-geforce-rtx-3080-ti-gaming-x-trio-12g-d6516405.htm), přičemž ho budu kromě hraní her používat i na grafický design, takže by měl mít rychlou odezvu i široký barevný gamut (ideálně nejspíše i Adobe RGB).

Odpovědi
JustGekon

Nejsem někdo kdo se nějak vyzná v monitorech, nebo jak k čemu se hodí jaký monitor, ale když chceš dělat grafický design, tak za mě chceš mít co nejlepší rozlišení a hlavně kvalitu. Takže za mě 4k.