Jaký nejkrásnější dáreček jste dostali pod stromeček?

Můj a manželčin nejkrásnější dáreček bylo oznámení,že dcera očekává miminko.:-)

Nejlepší odpověď
sofie

to je krásná zpráva,jádostanu dárky až dnes tak se nechám překvapit

Další odpovědi
Terryle

Tak já nikdy nezapomenu na Vánoce, když mi bylo osm a půl a přesně na Štědrej den jsme domů přivezli mrňavýho, desetidenního bráchu. A já jsem seděla pod stromečkem a měla jsem ten uzel v náručí… a všude byl bugr jako v tanku, uklizeno nebylo, cukroví nebylo (měsíc byla doma malá holka a tatínek sami :)), nic nebylo, ale byly to nejnádhernější vánoce, co pamatuju.
A opravdový dárky – od blbostí jako byly pěnový hlavolamy – kostky a plyšovej kocour (kterýho mám už asi 15 let :) , přes skvělý knížky až po loňskou zrcadlovku, deset let starou kytaru a její letošní dvanáctistrunnou sestřičku. Sice jsem si tu letošní vybrala a vyzkoušela, ale stejně to byl krásnej pocit si ji pod tím stromkem vybalit :o)

hanulka11

Já byla ráda, že jsme se sešli všichni jako to bývá zvykem u štědrovečerního stolu a popřáli jsme si hodně zdraví a těšení ,že se zase za rok takto sejdeme.Dárky jsou až v druhé řadě.

iwetax

Já měla radost z kosmetiky a kvalitnch ponožek. Líbila se mi dcera, jak rozbalovala a radovala se z dárků.

Asi nevětší radost mi udělala v 11.letech digitální hra Tetris s 99hrami. Moc jsem si jí tenkrát přála, to že jí dostanu jsem ani nedoufala. 🙂

kvikal

Juuuu miminko – tak to je vážně krásný vánoční dárek :) … já tento rok dostala skládací malířský stojan což jakožto mladá výtvarnice a studující designér s malým pokojem náležitě ocením :) …stejně nejkrásnější bylo koukat na rodiče jak rozbalujou dárky :) Už jsem v tom věku kdy dostávají stejný počet dárků jako já (ne-li víc) :)

venkovan

Myslím, že nejde o nejkrásnější dárek ale, že se rodina a přátele sejdou a nějakou pozorností potěší své blízké. A že se zmyslí nad tím, co ten druhý potřebuje. Jistě máme svá skrytá přání která se i splní.
Osobně dávám nějaké lbninky které vyvolají úsměv a knihy. PC hry raději nedávám – to raději dám karabáč aby mlaďoši od PC vypadli.

Mili @

Překrásný dárek jsi dostal!!!!
Pro mě bylo krásné, že jsem se všichni sešli a každý měl radost z radosti těch druhých, kteří si dárečky rozbalili.....
A z těch vĺastních taky, samosebou, vždyť jsou z lásky…!!!! 😁

Jakub Tlapal

My si s manželkou dáváme jen nějaké praktické maličkosti, ale vloni jsem se plácl přes kapsu a koupil jsem jí pozlacený náramek s kamínky, tak z něj měla radost. Šperk jsem jí snad ještě nikdy nekoupil, tak o to víc jí to překvapilo 🙂 . Doufám, že takový dárek nebude čekat každé Vánoce 😁 .

Michálek1245

Jako to je taky fakt super a moc pěkný dárek. Já jsem letos dostal taky stojan na malířské plátno jelikož se věnuji ilustraci a prostě tak celkově si rád kreslím, maluji a ilustruji, tak si myslím, že se mi to bude hodit a že to fakt velice využiju. Je to sice pro chlapa trochu netypický dárek, ale já jsem vždycky trochu vybočoval. ;)

GM

To jsme dostali stejný dárek! Nám dala dcera s přítelem do obálky fotku z ultrazvuku.