Zlatonka

Jaký nejhorší zážitek nebo šok jste zažili?

Nejhorší zážitek nebo šok.

Nejlepší odpověď
Luss

V 18ti jako zcela zdrava jsem sebou z niceho nic flakla, bylo mi zle, zvracela jsem. Kdyz me sanitka dovezla do nemocnice na neurologii nade mnou carovali s diagnozama typu: nador nebo vydut na mozku – protoze jsem nebyla schopna rict ani kde bydlim, koktala jsem, nevedela jsem datum narozeni. Byl to nakonec zanet mozku. Pak jsem zazila jeden hodne velky sok ve vztahu, to je na dlouho. Ale kazdopadne: kdyz nejde o zivot jde o h…o. Myslim, ze pokud jsou moji blizci zdravi, mame kde bydlet a co jist, je to fajn zivot :)

Další odpovědi
ten který je

Těch zážitků bylo celkem dost.Např.jsme prováděli vyměřovací práce na silnici a zezadu to do mne napálil řidič Taxi který se nevěnoval řízení.Měl jsem rozbitou hlavu a bál jsem se že omdlím a bude konec.Nebo jsem ještě byl vyprovodit v noci svou dívku domů a při cestě od té dívky jsem potkal opilého příslušníka SNB který na mne mířil pistolí a vyhrožoval že mne odpráskne.Ještě že jsem měl rychlé nohy.

Džanička

Ještě jako náctiletá jsem uklízela na LDN.Jednou jsem přišla do práce,převlékla jsem se,a šla jsem do kumbálu pro vozík na kyblíky.Otevřu dveře a teď by se ve mě krve nedořezal,v tom kumbálu byla mrtvola,ani jsem neměla sílu na to jen pípnout.Měla jsem pocit že se tam složím hned vedle ní,a můžou mě rovnou taky odvézt.Pak jsem se dozvěděla že tam nechají těla vychladnout a pak je vezou do márnice.

iwetax

Z práce jsem chodila ve 23hod temnou tichou ulicí. Stála tam auta a najednou jsem měla na bundě červený světýlko a hýbalo se po mě, vypadalo to jako když na mě někdo míří pistolí s laserovím zaměřením. Začala jsem panikařit, když v tom jsem slyšela smích dětí. Byli na balkoně a pouštěli na mě ten dětský laser. Bylo to fakt nepříjemné, třasla jsem se hodně, srdce jsem měla v krku. Byla to blbá sranda.

Pak jsem se bála když se má dcera začala dusit a nemohla se nadechnout, byla úplně rudá.

Vicki

Jeden-když mě v 17 přepadl chlap,zacpal mi pusu a rval mě do sklepa který byl naštěstí zamčený.Podařilo se mi vysmeknout a klíčema přichystanýma mezi prstama jsem mu udělala slušnou značku.Křičela jsem jak jsem mohla.Utekl a já si pravděpodobně zachránila život.Ten drujej je podobnej jako Luss.Ani nevím jak rychle se to seběhlo a najednou mě vezla sanita do Thomayerovy nem.,propíchli mi záda,protáhli hadici do plic a vytáhli 5litrů vody.Život je to nejcennější co člověk má.