Markyss

Jaký nej film znáte?:)

Znáte nějakej bestovní film který vás pobavill jesli ano napište ho prosím do komentu.. :) Za každá napsaný film děkuju :)

Nejlepší odpověď
badisko

Zadny takovy nemam … mam ale rad drtivou vetsinu filmu od Tima burtoma napriklad Big fish ..mrtva nevesta ..Ukradené Vánoce tima burtona atd …
a pokud hledas inspiraci na nejaky film pouzij sedou listu … nebo tento odkaz http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nejlepsi%20film

Další odpovědi

Donnie Darko – film který se vetsine lidi co znám vůbec nelíbí, ale ja ho miluju a klidně se na nej podívám 30× do roka. :D

iceT

Za letošní rok to byl IronMan 3,Tawo-věž smrti,Croodso­vi,White house down.

Majkl95

všecky Scary movie :D není snad nic lepšího :)

Rabi7

Jedna Ruka netleská; V jako Vendeta, Atlas Mraků

anonym

Hostinec U kamenného stolu, to onikání nemá chybu.