_136

Který rekvalifikační kurz byste mi doporučili, abych si rozšířil znalosti a pravděpodobnost uplatnění na pracovním trhu?

Odpovědi
elkon

To musíš vědět sám, jestli něco umíš. Cizí člověk ti nemůže něco doporučovat. Zeptej se rodičů, ti tě znají.

Herjulfson

Nauč se všechno. To určitě nebude krok špatným směrem.

Hlada

Jakékoli řemeslo ve stavitelství.
Stavba byla, je a bude ruční řemeslná práce. Stavět se bude vždycky a žádnou stavbu nebude nikdy možné dovézt odjinud levněji, jako je tomu u většiny spotřebního zboží. Rozhodně bych nedoporučoval ekonomické nebo humanitní obory.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Hlada – to je to, o čem píšu. Jak můžeš vědět, že není „levej jako šavle“? Znáš jej, že doporučuješ to, co doporučuješ?