Löwe

Jaký názor/postoj mají vegané na kanibalismus?

Odpovědi
mokrygorky

Jestli čekáš, že to bude zajímavá otázka, tak jsi na omylu..
Jaký asi.. jako každý normální člověk!

Psychotic

Vegané nejedí živočišné potraviny zpravidla z morálních (lépe řečeno ideologockých) důvodů, tedy z důvodu, že jsou kvůli nim „týrány“ či zabíjeny živé bytosti. Domnívám se, že konzumace masa bytostí, které zemřely přirozeným způsobem (a nebyly pro maso chovány), by asi vadit neměla. A to i v případě lidí.

Pochopitelně je to nechutné a při nesplnění určitých podmínek i nelegální, takže z tohoto hlediska mají asi stejný postoj, jako kdokoli jiný.

Tím chci říct, že vegané asi o kanibalismu přemýšlejí stejně, jako ne-vegani.

gecco

Znám jen jednoho vegana – a ten by si dal raději vepřové, než člověka…
😉
Nám – masožravcům, je to skoro ´jedno´…
😉