jirka F

Jaký názor máte na pořad „Policie v akci“? Sledujete tento pořad?

Mně nejvíce vadí, že se tam skoro ve všech případech začnou hádat.

Nejlepší odpověď
pan Straka

Jde o hraný pořad, v němž účinkují herci (často z řad městské policie). Odráží reálné případy z praxe, ale vše je samozřejmě upraveno tak, aby to bylo divácky sledovatelné. Bohužel stále existují lidi, co si myslí, že to je reálné prostředí a berou to jako precedens pro diskuse na internetech :)

Další odpovědi
elkon

Je to hraná fraška, už toho bylo dost napsáno. je to podobné, jako ty komedie s Musilem.

Hlada

Několik dílů jsem viděl. Je to pořad formátu „scripted reality“, tedy hraný. Není špatný, děj ale má stejné schema, takže po několika dílech je nezajímavý.

Kepler

Nedívám se na to, nemám rád konfliktní situace.

Kelt

No, když jsem viděl, jak ten policista přistoupil k autu, obuškem rozbil sklo, pak chytil tím obuškem řidiče pod krkem a rychlým pohybem vytáhl toho řidiče přes okno na zem a pak viděl výraz toho policisty, tak nemám dobré pocity.

ten který je

Stále si kladu otázku,zda je to hrané nebo realita.Pokud by to byla realita,tak je tam mnoho věcí,které porušují zákon na ochranu osobností a soukromí.

Ametyst

Dívám se na policejní pronásledování aut v USA. Snímáno z helikoptéry. Auta jsou obvykle kradená nebo je osádka auta podezřelá z vykradení banky. Poté co má auto propíchnutou gumu, když najelo na policejní pás s hřebíky, nebo je zastaveno střelbou, osádka se vzdá a z auta vyleze obvyklý podezřelý.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=mYr-mGZYdrI

Schluker

Nejsem nejspis spravna cilova skupina. Pro me je to stejny odpad jako “soudkyne” Barbara. Jednou jsem na opicii v akci chvilku koukal a fakt se to nedalo. Jestli nekdo veri tomu, ze takhle to funguje, je mi ho uprimne lito.

MichaelOffic

Strašné – vidím tam placený komparz a je fakt trapné jak se policajti prezentují jak jsou čestní a starostliví, což není nijak uvěřitelné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.