Avatar uživatele
jirka F

Jaký názor máte na pořad „Policie v akci“? Sledujete tento pořad?

Mně nejvíce vadí, že se tam skoro ve všech případech začnou hádat.

Zajímavá 0 před 1116 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pan Straka

Jde o hraný pořad, v němž účinkují herci (často z řad městské policie). Odráží reálné případy z praxe, ale vše je samozřejmě upraveno tak, aby to bylo divácky sledovatelné. Bohužel stále existují lidi, co si myslí, že to je reálné prostředí a berou to jako precedens pro diskuse na internetech :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Je to hraná fraška, už toho bylo dost napsáno. je to podobné, jako ty komedie s Musilem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Několik dílů jsem viděl. Je to pořad formátu „scripted reality“, tedy hraný. Není špatný, děj ale má stejné schema, takže po několika dílech je nezajímavý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Nedívám se na to, nemám rád konfliktní situace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

No, když jsem viděl, jak ten policista přistoupil k autu, obuškem rozbil sklo, pak chytil tím obuškem řidiče pod krkem a rychlým pohybem vytáhl toho řidiče přes okno na zem a pak viděl výraz toho policisty, tak nemám dobré pocity.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Stále si kladu otázku,zda je to hrané nebo realita.Pokud by to byla realita,tak je tam mnoho věcí,které porušují zákon na ochranu osobností a soukromí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Dívám se na policejní pronásledování aut v USA. Snímáno z helikoptéry. Auta jsou obvykle kradená nebo je osádka auta podezřelá z vykradení banky. Poté co má auto propíchnutou gumu, když najelo na policejní pás s hřebíky, nebo je zastaveno střelbou, osádka se vzdá a z auta vyleze obvyklý podezřelý.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=mYr-mGZYdrI

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Schluker

Nejsem nejspis spravna cilova skupina. Pro me je to stejny odpad jako “soudkyne” Barbara. Jednou jsem na opicii v akci chvilku koukal a fakt se to nedalo. Jestli nekdo veri tomu, ze takhle to funguje, je mi ho uprimne lito.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MichaelOffic

Strašné – vidím tam placený komparz a je fakt trapné jak se policajti prezentují jak jsou čestní a starostliví, což není nijak uvěřitelné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek