milablond

Jaky nazor mate na kluky modely?

Co si o nich pomyslite, kdyz je vidite poprve? Sli byste do vztahu s nima?

Nejlepší odpověď
quentos

Nikoho nesoudím ani nehážu do jednoho pytle jen podle toho, co dělá za práci.
Jednoho modela znám. Vysokoškolsky vzdělaný – vzděláním geolog. Ale jelikož to byl zároveň hezoun, zjistil, že lepší prachy vydělá jako model ve světě. Tak dneska dělá modela v Británii. No a?

Další odpovědi
gecco

Se všema najednou???
:-O
Sááákra – to si troufáš…
😁

ivzez

Mně se nikdy žádný model nelíbil…

da ny

Žádný, neřeším to---
zaujmout mne musí jinak, to, že je model je podružné 🙂
Vzatah není soužití a může být krátký, dlouhý, trvalý, hluboký, povrchní… ;) Měl by být příjemný.
S jedním „modelem“ mám starší dceru ;).„Model“ má 4 své potomky a žádného nevychoval. Pak přišla „ta pravá“ a fungoval jako taťka. 🙂.

Emefej

Já bych do vztahu s modelem asi nešel.

led

Každý sa nejako musí živiť. Odsudzujete modelky? Nie? Tak prečo potom odsudzovať modelov? Niekto predsa musí predvádzať oblečenie aj pre pánov, pre mladých, oni nemôžu za to, že sú mladí a pekní,… veď koniec koncov, páni, čo myslíte, ako vznikalo vaše oblečenie? Len na papieri a potom rovno na pulty?

Zovšeobecnený názor na modelky, modelov,
ľudí predvádzajúcich pomocou svojho tela ukážky práce odevných návrhárov, výtvarníkov, ukážky smeru odievania, ktoré nakoniec je aj pre nás,
ako ľudí, ktorí sa vymykajú tradičnému deleniu na ľudí normálnych a ľudí inakých. je v skutočnosti mylný.
Nech vás to neprekvapuje, tá najväčšia väčšina z nich je taká, ako vy sami.