zvědavec_13

Jaký názor máte na americké volby?

Má pravdu H. Clintová či D. Trump? …Nebo nikdo? Jak to vidíte? A co se stane s Amerikou?

Nejlepší odpověď
Drap

Pravdu nemá ani jeden. Tady ani o pravdu, stejně jako v každých jiných volbách nejde. A co bude s USA? A´t už volby vyhraje kdokoli, budou dál tvrdit jak jsou nejlepší na světě, dál budou zvětšovat své astronomické dluhy a dál budou válčit po celém světě.

Další odpovědi
postcd

Je to podivné a nepříjemné divadlo

anonym

nemám rád Ameriku