horke-kakao

Který název webu pro modelku si vybrat z níže uvedených (nebo jiných)?

Dělám si web, kde bude portfolium modelky, profesní údaje, reference a kontakt. Takže se bude jednat o webovku modelky.
Web je určený hlavně pro fotografy, kteří mě budou oslovovat s nabídkama na focení, je tam kontaktní formulář.
Pomozte mi vymyslet atraktivní název pro web, který naláká…
Do možností jsem už dala, co jsem vymyslela, můžete ale vymyslet vlastní název nebo co byste tam dali vy.

Jsem zrzavá, ale barvím se – dodatek k anketě. A fotím z většiny s Čechama, ale na webu bych mohla mít oba jazyky, takže by teoreticky šel anglický název.

Doplnění :

Budu ráda ještě za další tipy na názvy.

Ještě abych to upřesnila, už si modelingem částečně vydělávám víc než rok. Nicméně web je od toho, aby tam lidi napsali všechny podrobnosti a nemusela bych všechno složitě dohadovat po emailech.

Lidé mě pod mým jménem neznají, doted jsem používala umělecké jméno ve tvaru KRESTNI JMENO_NICK. Ale to mi přijde právě blbý, že je nemusí zajímat jak se jmenuju? Jinak v agentuře nejsem a snad ani nebudu. Všechny zakázky mám přes foto weby.

Ovšem neživím se jenom modelingem takže mi přijde blbý si v tom tvaru psát doménu. To bych využila spíš jako na všechny aktivity, kterýma se živím, a ty zas není možné uvádět společně, protože to jsou úplně jiné obory…

Nejlepší odpověď
SickBreed

vasemodelka.cz

Pokud to má být vaše portfolio, pak vemte doménu se svým jménem, abyste budovala svojí značku. Vámi navrhované názvy působí levně, spíš jak pro pornoherečku, nebo prostitutku. Případný zájemce o vaše služby nebude na seznamu vyhledávát heslo zrzavá modelka, ale projede katalogy modelingových agentur, kde na vás musí narazit a pak si vás případně podle jména vyhledá. Stejně tak vás budou dohledávat lidé podle jména na doporučení jiných. Moje hodnocení v anketě pro možnost vasemodelka.cz ignorujte, musel jsem něco vybrat.

Další odpovědi
ivzez

vasemodelka.cz

Žádný z uvedených názvů není vhodný a žádný nikoho nenaláká.

Míníš-li to s modelingem i webem vážně, zvol doménu
JmenoPrijmeni.cz
n e b o
JmenoPrijmeni.com

Pro začátek počítej s tím, že tě nebudou kontaktovat fotografové,
že tvůj kontaktní formulář bude sloužit jen pro spam, …

ReHu

devcenafoceni.cz

To mluví za vše 🙂

anonym

zrzavamodelka.cz

I přesto, že jsi zrzavá, miluji takové ženy!

karel1412

yourmodel.cz, gingermodel.cz, ladymodel a jiné anglické ekvivalenty

yourmodel.cz

Nechápavé

vasemodelka.cz

klumprt

vasemodelka.cz

Souhlasím s uživatelem SickBreed. Používejte důsledně jako svou značku svoje jméno. Jestli je vaše jméno nelibozvučné (např. Alžběta Gruntorádová) nebo příliš obyčejné (např. Lenka Svobodová) zvolte si nějaký dobře znějící pseudonym, který pak důsledně používejte. Smlouvy můžete podepisovat pod svým skutečným jménem.
Vezměte si příklad třeba z Hanky Zaňákové aka Lucie Bílé. Volbu takového pseudonymu považuju za geniální. Vyhýbejte se příliš cizokrajně znějícím pseudonymům. Taková Little Caprice, Angel Dido, Daniella Rush nebo Sylvia Saint, to jsou všecko Češky, ale čím se živí nebo živily si raději nepřejte vědět.

Šidlo

vasemodelka.cz

ako kvázi pr odborník vám poviem – nie, nie a nie

v čechách už teprv nie
ani jedno nie je vhodné pre modelku – živnostníčku

je chválihodné, že sa menežujete sama, ale musíte si uvedomiť, že ste na všetko sama a že prvý dojem vám živí:

1.ostatní majú pravdu – webstránka s vlastným menom je naj…ak neviete vymyslieť dobrý názov webu, nerobte si pseudonym!
2. ak máte írečité české meno – obsahuje ě, ů, ř…tak si ho preložte/prepíšte po anglicky…ale ,,umelecký" pseudonym nie, ten mávajú pronoherečky
3. vaše meno je vaša značka, googlite sa a cenzurujte si FB, aby na vás nič zlé nemali…
4. nezdôraznujte, že ste zrz…pritiahnete fetišistov

želám veľa úspechov

thomik

vasemodelka.cz

gecco

Ta anketa je nesmyslná, takže jen do Diskuse…

  1. ani jeden z názvů není lákavý
  2. „Web je určený hlavně pro fotografy, kteří mě budou oslovovat s nabídkama na focení“…

ROFL
Nenech se vysmát – takových modelek jsou ´milijóny´ – ty sama musíš hledat svou propagaci (a vybírat si, dobře si vybírat), nikdo tě oslovovat nebude – leda tak pro ´práci´ na ulici (i v domech s červenou lucerničkou je přeplníno)…
3. pouvažuj o zveřejnění svých fotek na erotických webech – tak, možná, ke svému štěstí dojdeš
___
Ukecat hezkou holku k focení (i) lechtivých záběrů není velký problém…
Prosadit (i) hezkou holku do modelingu je dřina…
😉

ReHu

Gecco. Přijde na to sama. 🙂
Časem