Tinka

jaky nazev by jste dali?

s kamaradkou delame pevecky duet a chteli by jsme se zeptat jaky nazev nasi skupiny by pro nas mohl byt vhodny, jestli vam to pomuze budeme zpivat na soutezi od Tiny Si sam mockrat dekujeme

Nejlepší odpověď
Pájo

Juicy ;)

Další odpovědi
Kohut57

Králíci bez klobouku — zaujme, pobaví, nabudí, vzbudí zvědavost a neurazí.

Damiana

Twins se v takovémto případě hodí vždycky. 🙂

arygnoc

hlavne aby to bolo zrozumiteľné, teda česky.
Nieže otvorím Blesk a nebudem vedieť, či je to reklama na Váš nový koncert alebo na nové cereálne oplátky či vložky bez (s) krídelok.

led

Nájdite si krátky výstižný český názov, vyjadrujúci vašu hudbu.
Ako navrhujú Twins, nie je to vďačný názov, nič nehovorí ale pripomína pád Dvojičiek, a to asi nechcete.