AP

Jaký násobek životního minima se počítá na rok 2011 na přiznání přídavků na děti?

Nejlepší odpověď
standa

Pro období od 1.1.2011 bude platit:

2,4násobek životního minima jako hranice rozhodného příjmu rodiny pro nárok na dávku, která pak podlůe věku dítěte bude činit:

do 6 let 500,–
od 6 do 15 let 610,–
od 15 do 26 let 700,–

Níže odkazuji na kalkulačku, kde si můžete namodelovat svoje podmínky…

Zdroj: http://www.pe­nize.cz/pridav­ky-na-dite/59603-schvaleno-jak-se-zmeni-dane-a-davky-pristi-rok#pridavkyDeti