Jaký nás čeká rok 2018 z pohledu astrologie?

Odpovědi
plebs

Bude blahobyt, Agrofert bude bohatnout, zaměstnanci budou mít vyšší platy, kde bude nouze o pracanty přijmou se Rumuni a Ukrajinci, bude přidáno důchodcům odhadem kdo má 8 tisíc tak dvě stovky, kdo má 20 tak tisícovku a hlavně 1,5 milionů voličů spasitele bude nadšeno a 3,5 milionů chytrých voličů co nechodí k volbám bude chrochtat blahem

StandaSan

U mě, Kozoroha, to vypadá vesměs pozitivně, tedy alespoň podle https://www.as­trohoroskop.cz/ . Celý rok by měl být povětšinou klidný, jaro budu mít akčnější (v pozitivním smyslu), jen na podzim by se mohly objevit nějaké potíže, no tak uvidíme, co si pro mě osud přichystal. :)