Lgee

Jaký na to máte názor?

Včera sem tu dával příspěvek ale byl mi smazán, myslíte že bude někdy možné reprodukovat lidi bez toho aniž by k tomu byl potřeba člověk? Třeba v nějakém stroji nahrazený za lidské tělo? Problém je akorát kdo by se o takové tělo staral když by nikoho nebylo, dalo by se tak ale zastavit vylidňování Evropy, které je nevyhnutelné.

Odpovědi
FlAsh_7

Nápad to je zajímavý, avšak vylidňování Evropy apod. by to nepomohlo, protože by to stále nebyli lidé.