Kryšpín

Jaký může mít mít vliv na výchovu mladých nedělní drama na ČT 1 Klec?

Pokud se na uvedené drama dívá mladší generace 12–20 let konkrétně na Kryštofa Hádka, sám jsem uvedené neviděl pouze jsem vyslechl několik různých názorů

Odpovědi
yuko

Na vychovu mladych ten film nebude mit zadny vliv a pro osamele starsi lidi, kteri se divali mozna to, ze se budou jeste vice bat a nebo se pouci a nebudou tak duverivi a zvat domu cizi lidi, i kdyby tvrdili, ze jsou vzdaleni pribuzni.

Mc Merkurion

…až se podívám, odpovím,nerad věštím z koule …