petruska 123

jaky musim tedy vystudovat obor stredni skoly abych mohla potom studovat pedagogiku?

Odpovědi
anonym

taky, ktorý končí maturitou.
ono aj pedagogika na viac smerov.

Makina

V současné době Vám stačí maturita z jakéhokoliv oboru, klidně i nástavba na učňák, ale pak záleží, jak zvládnete přijímací zkoušky na VŠ a následně náročnost studia. Neznamená to, že když má někdo maturitu z gymnázia, tak 100% vystuduje vysokou školu, naopak může u studia pohořet mnohem více než člověk, který má maturitu z méně náročné střední školy.

Orange

Je to úplně jedno.

nimbus4

Jakýkoli. Pro schizofrenika: Už toho nechej, plave 99% žen.