MacChill

Jaký mp3/mp4 přehrávač?

Potřebuji poradit s výběrem mp3 přehrávače. Jediné co požaduji je velký displej a příjemné už. prostředí, takže možná i tu mp-„čtyrku“ i když video ani obrázky nepotřebuji. Třeba klasickej ipod by pro mě byl optimální, ale spíše něco postatně levnějšího. děkuji
Doplňuji:
DDarent: tvoje odpovědi mě vážne iritují, pochop že nejen nemoderní lidé stále zůstávájí u přehrávače… Podle mě je to praktičtější a mobil at je sebenamakanější není prvotně uspůsoben k pravidelnému poslouchání písniček…

Nejlepší odpověď
Retro

Emgeton je velice dobrá značka,sám mám mp4 od této značky a fachčí už asi 3 roky ;)

http://obchod.bell-technology.cz/in­dex.php/cs/mp3-mp4-prehravace

Další odpovědi
tuCZek

Výborný

Zdroj: http://media0­.clubone.jex.cz/i­mages/media0:4d81077c7­7557.jpg/nwze444­b.jpg

masakrmen

DDarent: ty si magor nebo co? Nejen, že si mu neodpověděl na otázku, ale eště si ani neumíš přečíst, že by chtěl něco levnějšího než Ipod.
Jináč tohle by se ti mohlo líbit:http: www.alza.cz/gogen-yetti-mxm-800-fm-4gb-d172083.htm

Zdroj: http://www.al­za.cz/gogen-yetti-mxm-800-fm-4gb-d172083.htm

P.T.

Philips, Sony. Tyhle dva mají přehrávače za rozumnou cenu se super zvukem a perfektníma displejama + široká paleta podporovaných formátů.

DDarent

Mp3/ Mp4 se eště vyrábí???

Radši namakanej mobil, a pouštěl bych tam písničky!!!

Proč by nebyl uspůsoben???
V přehrávači nemáte tak kvalitní Efenky zvuku jako například Bass Enchasment, nebo concert hall..... Když už trváš na tom mp3/4, kup si Ipod Touch!!! http://www.ap­ple.com/ipod/ Je přispůsoben speciálně pro přehrávání a neni to krabička s písničkama, ale i věc, na který můžeš hrát hry, fotit atd.........

Alesh

Přiznám se, že úplně neznám poslední trend, neboť tuto věc jsem řešil cca před 3 lety. Tehdy to bylo tak, že byly hlavně:
mp3 cca za 1 – 2 tis.
mp4 cca za 5 tis.
mobily to ještě moc nebylo, těžko tipovat cenu, ale v kombinaci s možností volat atd. to byla též varianta.
Tak či tak mp4 byl a asi furt je de facto nesmysl, proti mp3 asi 3× dražší a mělo to akorát větší displej. Že to přehrává specifické formáty videí neberu jako přidanou hodnotu, na film se na tom stejně nepodíváš, takže k čemu je to dobrý. To už je lepší ta varianta mobil, který je případně stavěný na přehrávání, člověk má víc věcí v jedné, může a většinou ho má furt u sebe. Mp3 je podle mě též dobrá varianta, ale tam bych šel po velikosti, aby byl co nejmenší, ale to se zas vylučuje s požadavkem na velký displej.

BurTon

jedině iPad :)