Posspi

Jaký mobil vybrat?

Zdravím…Chtěl bych se zeptat na takovou tu klasickou otázku,a to sice,jaký mobil vybrat. Chci aby byl kvalitní (materiál),aby měl skvělý foťák a luxusní displej,krásné barvy a prostě všechno. Cena by měla být do 5000 (včetně,± 500) a vím,že za tuto cenu je toho docela dost. Nechci platit za značku,ale za výkon. Vůbec se v tom nevyznám.

Odpovědi
Jiří Bohumil

V současné době jsou na trhu dobré mobily řady Xiaomi Redmi…
Jsou nejvýhodnější v poměru cena/výkon. Jejich výbava je velmi dobrá.
Podívej se třeba zde:
https://www.czc­.cz/xiaomi%20red­mi/mobilni-telefony/hledat?ut­m_source=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=MOB+(c:aj5­g)+Mobilni+te­lefony+%e2%80%93­+product+line&ut­m_content=Xia­omi+RedMi&utm_ter­m=xiaomi+redmi
Jinak rovněž na e-shopu tsbohemia.cz, případně nabídka na srovnávači cen Heuréka.cz.

Zdroj: https://www.czc­.cz/xiaomi%20red­mi/mobilni-telefony/hledat?ut­m_source=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=MOB+(c:aj5­g)+Mobilni+te­lefony+%e2%80%93­+product+line&ut­m_content=Xia­omi+RedMi&utm_ter­m=xiaomi+redmi

Adela1980

Xiaomi

anonym

V této chvíli bych doporučil DOOGEE MIX (za pár měsíců to samozřejmě bude zase jinak, ale v této chvíli je nejvýhodnější). Jsou dvě verze, 4GB a 6GB RAM, podle mne 4GB je naprosto dostatečná i na náročnější použití a je asi o 1000 kč levnější než 6GB. Je vybaven AMOLED displejem, který výrazně šetří baterii pokud umíš vybírat tmavší barevné motivy třeba pro pozadí či klávesnici, amoled je také neocenitelný při noční jízdě v autě kdy tolik nesvítí do očí protože jeho černá je skutečně černá. Hlavní kamera je duální (jedna optika fotí čb detaily, druhá barvy a software to skládá do velmi působivých výstupů). Má extra rychlou GPS s podporou nejen pro družice čínské a ruské ale i evropské (galileo) což výrazně rychlost a přesnost měření polohy zvyšuje. Pak tu máme výhodu v nadstandardní baterii na kterou tento telefon vydrží při běžném pracovním provozu 2–3 dny (mám vyzkoušeno), rychlý senzor otisku prstů na odemykání, ochranné sklo je displeje má Gorilla Glass, takže na to nemusíte lepit ochranné fólie, vydrží tvrdší zacházení bez újmy.

víc tady: https://mobilni-telefony.heure­ka.cz/f:q:doo­gee%20mix/

cena je na českém trhu na 5 tisíc ale na aliexpress.com se už teď dá koupit za $160 což je velmi příjemných 3600,– kč ke kterým je třeba ještě přičíst DPH které celníci doměří cestou balíčku k vám a které zaplatíte při převzetí, tj. dalších 750Kč, dohromady jsme ale pořád na hodnotě pod 5000 a cena půjde v příštích měsících ještě dolu protože je to novinka a konkurence už vystrkuje růžky s podobnými telefony například (BLUBOO S1).