Jaký mobil jsi mám vybrat?

Jaký mobil si mám vybrat:HTC Wildfire S,HTC Explorer,Samsung i5510 Galaxy,Samsung s5560 Galaxy Gio nebo Samsung s5570 Galaxy Mini?Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
www

Jednoduché:
Vycházej z toho, co od něj požaduješ.
Zjisti si, zda ten nebo jiný model požadavky splňuje, srovnej i ostatní parametry včetně ceny a máš to ! 😁
Pomůže např. Mobilmania.

Další odpovědi
zl@tk@

Takhle ti nikdo neporadí, to se musíš rozhodnout sám jaké máš priority a čemu dáváš přednost.

anonym

Xperia Mini ST15 🙂 http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/sony-ericsson-xperia-mini/
vysoke rozliseni displeje, velmi slušný výkon (1ghz procesor) a přitom kompakní rozměry, nízká hmotnost.

ondra07

Jak jsem se tak na ně sběžně díval, tak bych asi poradil ten HTC Wildfire S.
Ani nevím proč, ale je to čistě na Vás, na to se musíte pořádně zaměřit, porovnat si, třeba fotoaparát (v mpx), operační paměť apod…