dáma z ČR

jaký mobil je nejlepší,který byste si koupili,kdybyste si mohli vybrat jaký byste si vybrali?

Odpovědi
geoorg

Myslím, že momentálně je na trhu nejlepší Samsung Galaxy S II. Jestli chceš nový mobil, tak je docela těžké ti poradit. Nejdřív si urči cenovou kategorii, co od něj očekáváš, chceš-li dotykáč nebo klasiku, obyčejnou nebo zvýšenou odolnost…

Já osobně mám SE Xperia X10 mini pro. Jediné co mi na ní vadí je Android 2.1, ve kterém nemohu instalovat aplikace na paměťovou kartu.

trnková

Nokia X2 – výborný klasik a hlavně tenký 13 mm.+ 5 mpx foťáček. I na internetu má dobré reference