Voldemord

Jaký mikrofon do počítače vybrat ?

Bude na volání na skype,videotvorbu :) líbí se mi TRUS STARZZ ale čtu u něj hodně negativních refcenzí.Cena do 500 Kč

Odpovědi
geekocz

Rozhodně bych ho nedával do počítače, ale někde poblíž úst tak, aby vás druhá strana slyšela. Já mám na skype nejlevnější mikrofon co prodávají na většině e-obchodů a nemám problém. Záleží na tom, co je to ta video tvorba. Zda jde pouze o komentování nějaké hry, nebo pro nahrávání hudby.

Fildas

Já mám Trust Starzz a jsem s ním nad míru spokojen. Ve hrách perfektní jen si musíte na začátku pohrát s citlivostí jinak mikrofon bere každý prd které uděláte. Já osobně sem ho kupoval cca za 300 stovky. A co se týče videotvorby doporučuji nahrávat audio (například v programu audacity) a video zvlášť a pak to spojit v nějakém editoru.