Marek1979

Jaky mi hrozi trest, kdyz me chytnou podruhe bez R.P.?

Dobrý den, poprve me chytli a sebrali R.P. na 1.5 roku. Trest mi jeste nevyprsel a chytli me podruhe. Dostal jsem pokutu 30 000 Kč. Chtel bych se zeptat, co mi hrozi za trest, pokud me ted chytnou bez ridicskeho opravneni… Dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
Kepler

V takovém případě byste se dopustil trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí podle § 337 trestního zákoníku, za který Vám hrozí:

•vězení až na 2 roky
•zákaz řízení až na 10 let
•obecně prospěšné práce až na 400 hodin
•pokuta od 2.000,– Kč až teoreticky do 36.500.000,– Kč

http://www.ob­hajceridicu.cz/ma­reni-vykonu-uredniho-rozhodnuti

Další odpovědi
Klaproth

Nevím, já bych tobě i podobným pomatencům useknul obě ruce.

Kryšpín

Je zapotřebí zavolat na telefon, – 420284016111, tam skoro nic nehrozí a pokuty se nedávají

Marek1979

Kepler: Dekuji za odpoved

Kepler

Rádo se stalo.