Mirdas

Jaký měl úkol policejní tým " Mlýn " ?

Bylo mnoho spekulací kolem tohoto týmu sestaveném tehdejším ministrem S.Grossem, ale nikde jsem neslyšel jasnou odpověď.
Co si o tomto týmu myslíte a nebo máte i konkrétní odpověď ?

Odpovědi
anonym

Jednotka sbírala informace o lidech spojených s případem Vladimíra Železného a televize Nova, o hospodaření Českých drah, ekonomických kauzách PPF či IPB. Zajímala se také o vysoce postavené policisty podezřelé z toho, že dávají citlivé informace podnikatelům vyšetřovaným kvůli hospodářské kriminalitě.

Zdroj: http://hn.ihned­.cz/c1-15591310-potvrzeno-policejni-mlyn-byl-bez-kontroly