pepe88

Jaký dělal Kajínek posilovací cviky, že dokázal vícekrát uniknout z věznic?

Že by trenink vězně by byl učinný?

Odpovědi
Drap

Žádné speciální, Ke svým únikům nepotřeboval nic mimořádného, pouze slušnou kondici.

Kepler

Já myslím že mu stačilo vydatně posilovat akorát šrajtofle dozorců.

Arne1

Dnešní vězení nejsou to cos viděl ve filmech ze středověku. Vězni se tam mají jako v lázních – jen nemohou ven.
Koukni se na jeho projev – vše jsem rozdal spoluvězňům: televizi, rádio, playstation, knihy, …
A ve vězení mají posilovny, takže na sobě klidně mohl makat.

Emefej

Vícekrát?