Deli

Jaký máte spánek? Zajímá mě hlavně v období, kdy činíte závažné rozhodnutí o své budoucnosti..?

Nemyslím tím, že se rozhodujete, zda pojedete na dovolenou na Slapy nebo do Bibione, ale třeba se rozhodujete o koupi nemovitosti, založení rodiny, změně zaměstnání…

Já vždycky nemůžu spát, ponocuju a bilancuju.
Kupodivu nejsem ráno unavená, mám plno energie noční nápady zrealizovat.

Nejlepší odpověď
Jikra

Tak to se ani neptejte.To se stávám nočním vejrem a taky nemůžu spát a taky to přetřásám ze všech stran a úhlů a taky bilancuju.A nejen ty závažný věci ale i to blbý Bibione.Ale na rozdíl od vás jsem ráno úplně na odpis a celej den nestojím za nic.
Jinak když se nic neděje tak nemám se spaním teď když jsem v důchodu problém.Ovšem když jsem ještě hákoval v nepřetržitým provozu tak to taky žádná sláva nebyla.

Další odpovědi
kropitko

nejím, nespím,,no a klidně i několik dní

arygnoc

jsem noční pták.
tudíž přes den spím dobře.
závážné rozhodnutí nečiním – koná je místo mě život. včetně dovolené.

spím dobře,, ale málo (ca 4 hod).

petka

V takovém období spím úplně nejvíce. Jsem z toho přemýšlení a rozhodování unavená, a tak rychle a hluboce usnu!