Toruk

Jaký máte spánek?

Vzhledem k tomu, že píšu ve 3:30 v noci a vlastně už od půlnoci bdím… a není to tím, že bych se zrovna bavil, tak já teď dobře nespím. Myslím, že je to proto, že jsem do večera těžce pracoval, což se před spaním nedoporučuje podobně jako těžké, nebo hodně jídla.
Doplňuji:
Sotva jsem dopsal otázku, už se mi kližily oči, takže jsem zakrátko usnul:-) Kropitko: otázku jsem psal v tolik hod, jak jsem v ní uváděl… Ale odesílal jsem ji z mobilu a možná se při přenosu z mobilu na systém serveru vloudila nějaká odchylka. # Z toho co píšeš vyplývá, že vesvé záležitosti stále nemáš klid… Chceš- li, napiš.

Nejlepší odpověď
kropitko

Dobré ráno,pro Vás již zřejmě poledne. Většinou,když nemám žádné starosti,tak spím dobře. Jinak dnes v noci,to bylo nějaké divné,spalo se mi špatně a naší malé dceři taky…a nepracovali jsme těžce.
Doplňuji:
Toruk a nebude to tím,že vám jdou špatně hodiny,píšete,že píšete ve 3.30,teď je 7.30,otázku jste vložil před třema hodinama,tak to by muselo být o hodinu míŇ. Možná se pletu,mě ta matematika moc nejde.

Další odpovědi
annas

Možná mně nebudete věřit, ale podle čínské medicíny v tuto dobu pracují játra, která jsou párovým orgánem žlučníku. Pokud jste něco těžšího snědl nebo nejíte dietně, projevuje se Vám jejich zátěž nespavostí.
Vím z vlastní zkušenosti. Než jsem přešla na bylinky, v tuto dobu jsme často kolabovala, několikrát týdně byla u nás pohotovost.
Postupně jsem se seznámila s principy působnosti meridiánů v těle, činnosti jednotlivých orgánů a vztahů mezi nimi. I podle vzhledu obličeje (např. podle uskupení vrásek většinou poznám, které orgány má člověk oslabené). Žlučník se u mě neozývá, když držím dietu. Jakmile zhřeším, trvá asi týden, než se energie ve žlučníku a játrech vyrovná.

anonym

Obvykle to mívám asi tak,že když je těžší den a dlouhý,jsem „rozjetej“ a neusíná se mi nejlépe.Ovšem také někdy usnu dřív,než dopadnu do postele.Případ od případu.

panenka

Já mám spánek dobrý v tom že když pracujete do večera a pak nemůžete usnout s vámi naprosto souhlasím .Taky se mi to občas stává když třeba vypisuji faktůry nebo musím nachystat pro kluky výplaty to jdu spát někdy i ve 2 ráno naštěstí mám děti hodné tak se mi pak spí dobře.

martina1

Já mám spánek výborný,když není úplněk a děti doma.V týdnu kdy je úplněk nemohu spát.Usnu pouze s práškem na spaní.když je nejhůř.Když usnu nesmí mě nic vzbudit,jinak už nezaberu.Jelikož mám malé dítě,tak jsem už téměř rok nespala víc než 4 hodiny vkuse.Je to nespavec.

Miroslavst

Nevím jaký mám spánek, jelikož když spím, tak spím a o ničem nevím.
Je mi jedno jestli pracuju nebo lenoším. Je pravda, že spát nějak obzvlášť nemusím. Někdy jdu v jednu, někdy ve tři. Ne, že by se mi nechtělo spát, ale ještě tohle, ještě tohle a najednou koukám kolik je hodin. Někdy jdu spát jak říká manželka ze slepicema-to před půlnocí. Je mi jedno, kdy jdu spát, lehnu a usnu a o ničem nevím až do rána.

Jahoda

Já mám v poslední době velice špatný spánek. – Problémy v rodině, ale myslím ty spojené se zdravím. Hodně se nám to teď kupí na hlavu a je to složité. ☹ Ale věřím a doufám v to, že se to co nejdříve vylepší, protože teď je to všechno pomíchané.

FOG

Vetsinou spim celkem dobre,ale zrovna minulou noc u sousedu stekal pes a ja se jen od jedne do ctvrte prevaloval.

lorja

Já patřím ke šťastlivcům a spím velice dobře.

GabulkaA

No, právě nic moc… hledám, co by mi pomohlo spánek zlepšit. Zatím jsem se tak koukala a hodně se doporučuje tento doplněk stravy https://www.hou­bicky.eu/reishi-ganoderma-lucidum-100ml-extrakt/. Kdyby měl někdo zkušenost, budu ráda za info.

Honzin8

Já mám bezvadnou zkušenost s tímto doplňkem stravy https://www.hou­bicky.eu/house­nice-cinska-cordyceps-sinensis-120-kapsli/. Jsem díky němu v pohodě a spím jak miminko.