iceT

Jaký máte rádi chleba?

Na trhu je dnes nepřeberné množství chleba-cibulový,koře­nový,královský,tma­vý,světlý,kmí­nový,lněný,bram­borový a bůhvíjaký ještě…Oblíbila jsem si cibulový,bramborový a královský.
Jakému dáváte přednost vy?

Nejlepší odpověď
ten který je

Mám rád šumavu nebo slunečnicový.Když je ale hlad sním všechno.

Další odpovědi
Miroslavst

Nejlepší chleba, který mi chutná je rohlík nebo maková buchta. :D

hanulka11

mě chutná dýňový, vícezrnný a lámankový

anonym

šumavský chleba je výborný,ale my máme spíš rádi rohlíky

Terryle

Klasickej kmínovej, ještě teplej s vypečenou křupavou kůrkou… uaaach :o) Dobrej je i ten lámankovej, ale nějak ho neberu jako typickej chleba – prostě jak to nemá kůrku, není to ono. Navždycky mi ale zůstane v paměti sucharózní severskej, na kterým jsem si ulomila kus zubu, nechápu, jak to můžou běžně jíst :)
IceT, zaujal mě ten kořenový – z čeho se to prokrista vyrábí? :)))

quentos

tzv. sedmizrnnému. Dost u nás taky frčí chléb Dr. Popova, sice dvakrát dražší, ale výborný

ReHu

Mám ráda žitný. Ale ne každý je chutný. Nejlépe z kvásku.
Když mám cestu do HK, stavím se v Boučka. Mňam.

iceT

Kořenový-vypadá jako o něco tmavší stočená veka,jsou v něm semínka,střídka měkká,chutná,jem­ná,jako když nejíš nic,ale mě chutnal.