raskolnikov

Jaký máte přístup do šachty se stupačkami v paneláku, aby byla šachta pohodlně dostupná?

Majitel bytu by měl umožnit přístup k plynu a vodě, jak to máte řešené?

Odpovědi
dudu

V místech kde jsou instalovány měřidla vody a plynu máme zazděna dvířka o rozměrech 40×60 cm. Jde o typizovaný výrobek ze stavebnin.

raskolnikov

Děkuji za odpověď. A jak máte řešené místo, když odpad z WC jde z bytu zpět do šachty? Když máte problém s odpadem z WC, jak se k němu dostanete, aniž byste rozbili vyzděnou část.

dudu

Odpad z WC je řešen přes novodurovou přípojku vyvedenou ze šachty těsně nad podlahou. Otvor zakrývá manžeta z PVC.