Kepler

Jaký máte postoj ke stylu „zdobení“ některých mladých žen?

Poslechněte si Radima Uzla, přeji pěknou zábavu!

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=A4lht_Es5xo

Nejlepší odpověď
Blaškova

Jako stará Blašková, jsem staromódní , takže tetování = delikvent, nebo aboriginec. No a cingrlátka to je buď vánoční stromek, nebo jakýsi kmen, kdesi v džungli. :)

Další odpovědi
marci1

Jejich volba. Viděla jsem někde na netu foto mladé dívky, na jejímž podbřišku bylo vytetováno: „Můj otec tě zabije!“. Co na to řekne později asi její manžel? 🙂
Nebo když si dá mladá žena vytetovat na zadeček růži a ta se jí po třech dětech promění v kapustu? 🙂
https://www.bam­bu.cz/pic/681

nyjono

Radim Uzel zde hovoří s trochou nassázky, aby to bylo pro diváky zábavné.
Podobně se přece „zdobí“ i muži.
A je mnoho žen, které se takto nezdobí.
Takže, asi tak.

Kryšpín

Nádhera, měl jsem chvilko známost s dámou v rozkvětu krásné tři barvy na hřívě, tetované obočí, percing, malba prostě jak moravská kraslice, po odhalení dalších částí těla pod pupkem vytetováno švabachem, Buď vítán kdo vcházíš.

aliendrone

:) Mně se to nelíbí a to ani v minimalistické formě. Navíc marci1 to dobře trefila s tou kapustou. Stačí se podívat na dnešní „odrostenky“. které před nějakými 15 lety s kérkou vypadaly MOŽNÁ pro někoho zajímavě, ale dnes je to „odhazuji peněženku do dáli a prchám opačným směrem“! ;) :D :D

Kajoch

Mně osobně se to nelíbí,ale je to jejich svobodné rozhodnutí.Pokud se dožijí stáří,možná přijdou na to, kde se stala chyba.
Pohled na pokérovanou stařenku je ovšem dost smutný.....pro mne:)

Kepler

marci: 🙂 Super, pěkná kapustička…

aliendrone

Kepler>>> Ještě pár let a bude to kyselé zalí. ;) :D :D