Avatar uživatele
Kepler

Jaký máte postoj ke stylu „zdobení“ některých mladých žen?

Poslechněte si Radima Uzla, přeji pěknou zábavu!

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=A4lht_Es5xo

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? quentos, marci1, aliendrone, Kajoch před 1600 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Blaškova

Jako stará Blašková, jsem staromódní , takže tetování = delikvent, nebo aboriginec. No a cingrlátka to je buď vánoční stromek, nebo jakýsi kmen, kdesi v džungli. :)

Upravil/a: Blaškova

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Jejich volba. Viděla jsem někde na netu foto mladé dívky, na jejímž podbřišku bylo vytetováno: „Můj otec tě zabije!“. Co na to řekne později asi její manžel? 🙂
Nebo když si dá mladá žena vytetovat na zadeček růži a ta se jí po třech dětech promění v kapustu? 🙂
https://www.bam­bu.cz/pic/681

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Radim Uzel zde hovoří s trochou nassázky, aby to bylo pro diváky zábavné.
Podobně se přece „zdobí“ i muži.
A je mnoho žen, které se takto nezdobí.
Takže, asi tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Nádhera, měl jsem chvilko známost s dámou v rozkvětu krásné tři barvy na hřívě, tetované obočí, percing, malba prostě jak moravská kraslice, po odhalení dalších částí těla pod pupkem vytetováno švabachem, Buď vítán kdo vcházíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

:) Mně se to nelíbí a to ani v minimalistické formě. Navíc marci1 to dobře trefila s tou kapustou. Stačí se podívat na dnešní „odrostenky“. které před nějakými 15 lety s kérkou vypadaly MOŽNÁ pro někoho zajímavě, ale dnes je to „odhazuji peněženku do dáli a prchám opačným směrem“! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajoch

Mně osobně se to nelíbí,ale je to jejich svobodné rozhodnutí.Pokud se dožijí stáří,možná přijdou na to, kde se stala chyba.
Pohled na pokérovanou stařenku je ovšem dost smutný.....pro mne:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

marci: 🙂 Super, pěkná kapustička…

před 1600 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> Ještě pár let a bude to kyselé zalí. ;) :D :D

před 1600 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek