Rokio

Jaký máte pocit z posledního školního týdne (otázka pro studenty a žáky)?

Odpovědi
da ny

Dávno nejsem studentka, ale pocity mám ;)
Hlavně v dopravních prostředcích MHD plných hlučící omladiny
(hlavně ráno) 🙂
Čím menší žáček, tím větší batoh na zádech…

annas

Školní lavice jsem opustila už dávno.

Přes prázdniny jsem studenty vymazala z paměti. Teď se shlukují každý den ráno u našeho kostela, stojí, kouří citgarety, hlučně si povídají.. Když jdu kolem, zpravidla směřuji jiným směrem, tak pravidelně slyším: vole, vole …

Asi před 2 dny jsem skupince dívek řekla, že vůl je ošklivé zvíře a navíc je mužského rodu. Ztichly, ale když jsem zašla, bylo slyšet chichot …

Rovněž cestovat ranním autobusem je přímo pohoda, studenti ohrožují cestující svými batohy na zádech, tlačí se do autobusu bez ohledu na ty, kteří přišli dřív, předbíhání neřeší, dospělí zpravidla mlčí … pokud reagují, mladí mají nabroušený jazyk …