Jaký máte osobní názor na zpravodajský portál a noviny Aha! a Blesk?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Nekupuju ani nečtu, je mi z nich na blití. Nikdo nemá právo být indiskrétní a zasahovat do soukromí komukoliv. Jsou mi ti „novináři“ odporní, protože jdou jen po „zajímavých“ a skandálních případech. Novinářská etika jim nic neříká.
Bohužel spousta jednoduchých lidí si to kupuje a z toho žijjí.

Další odpovědi
still

Systematicky likviduji všechny výtisky ve svém okolí, nechci být s tímto odpadem nijak spojován.

yuko

Hnus

Hlada

Je to zboží, o které je zájem a proto si našlo na trhu své místo. Bulvární noviny nejsou nikým dotovány. Kdyby se nekupovaly, nemohly by vycházet.

xxx3

bulvár, co víc dodat…

marci1

Již mnohokrát na toto téma odpovídáno: 🙂
https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=bulv%C3%A1r

led

Každý sa nejako živí. Hlavne, ak nechce byť bez práce

ivzez

Ani jedno nepovažuji za zpravodajský portál ani za noviny.