DusanOrlik

Jaký máte operační systém?

Nejlepší odpověď
annas

windows vista

Domnívám se, že ten, který jsem zatrhla.

Dušane Orlíku, zřejmě je to tvoje zábava, ale měl by ses zamyslet nad svými otázkami a nedávat ty, které již několikrát byly vložené.

Další odpovědi
anonym

windows vista

Dušane, ani věk tě neomlouvá, že znovu pokládáš již vícekrát opakovanou otázku a tím vážně porušuješ kodex závazný pro všechny, tedy i nezletilé a právně neodpovědné.
Při další recidivě ti to admini šmahem smažou.

quentos

windows xp

jiný se píše s jedním N

Michal Kole

windows 7

Mám Ultimate a zatím, jsem neobjevil všechny jeho možnosti

Berušinka

windows vista

Alesh

windows 7

baghira

jinný

Linux Ubuntu 11.04

tom004

windows vista

DDarent

jinný

A kde myslíš???? já mam v mobilu Bada 1.2

dědapetr

windows xp

barnajka

windows xp

GM

windows vista

led

jinný

Môžte si vybrať doma a v práci:
od DOS 6, Basic (ZX81), win95 a win 98(aj tie sa ešte stále používajú), win 2000, win XP, win 7, win mobile 2003 a win mobile 6.1 (PDA a mobil), Ubuntu (Linux), Android 2, Symbian (v mobile) + niekoľko systémových USB kľúčov a niektoré zariadenia majú vlastný firemný operačný systém.
Nebojte sa nie je to na jednom pracovisku.

funky

windows 7

vivatis2-

windows 7

Jikra

windows vista

Ella

windows xp

zatim spadl jen jednou a jednou ho skolily viry… tj. 1362 viru :D jinak funguje v pohode, nemam s nim problemy jako nekteri jini v mem okoli :D

jendahun

windows xp

151kbar151

windows 7

Dříve XP, ten je pomalý (prý víc jak předchůdce ME), Vista je zase paskvil.

anonym

Zřejmě jsi ve škole nsdával pozor, když jste probírali, že jiný se píše s 1 „n“.
Vůbec s tím pravopisem nějak často zápolíš.

led

na neznámej sieti používam uzavretý systém na USB kľúči. Obíde hardisk a neohrozí ho.