Ejn

Jaký máte názot na sociální péči.

Je dnes opravdu zapotřebí?
Doplňuji:

  • názor :D a na konci má být otazník,omlouvám se O:)

Nejlepší odpověď
anonym

Sociální péče je dnes zapotřebí více než kdy jindy. Dnešní společnost prošla socialismem, kde se rodiny odnaučily starat o své vlastní „potřebné“. Je dnes módní ležící pacienty nechávat v LDN a seniory v domovech důchodců nebo ústavů, či sanatoriích jim na roveň postavených.
Chybou je, že část práce bývalých sociálních věcí neřeší nikdo. Dnes zůstávají mimo sociální zabezpečení lidé, kteří nejsou natolik psychicky odolní a zdatní, aby si dokázali řešit situaci postáváním ve frontách na sociálkách. Za to tam stojí ti z našich občanů, kteří sociální systém od základů zneužívají.