Naty777

Jaký máte názor na značné množství přistěhovalců do ČR?

Nejlepší odpověď
www

Pokud zde chtějí žít a pracovat, dodržovat naše zvyky a zákony, nic proti nim nemám.

Další odpovědi
Nuk nuk

Záleží, kterých přistěhovalců. Jsou mezi nimi slušní lidé a najdou se i tací, kteří mohou a nekdy i jsou pro ČR určitým přínosem. Ovšem, samozřejmě ne všichni. Takže spíše než o množství jde o to, jací lidé se sem stěhují.

led

Túto otázku si kladú „domáci“ obyvatelia snáď v každom štáte, kde majú problémy s prisťahovateľstvom.
Skôr sa treba opýtať:
Čo priťahuje toto množstvo imigrantov? Ako sa praktizujú zákony o imigrácii, aký vplyv to má na pôvodné obyvateľstvo daného štátu? Prečo niektorí zamestnávatelia radšej zamestnajú zahraničného pracovníka na úkor domáceho.
„akorát berou českým lidem práci a neodvádějí daně, pracují na černo či prodávají pašované zboží…“,"snižují cenu NAŠÍ práce, protože jsou ochotní dělat za méně peněz a více hodin ". Tieto slová som počula vo viacerých štátoch (prirodzene spomínali vlastných ľudí "nemeckým, americkým,…), ale opýtajme sa, čo robia správcovia daní, čo robí imigračná polícia, čo robia úrady práce… Ako to, že podnikateľ môže zamestnávať pracovníka u ktorého porušuje Zákoník práce, minimálnu mzdu, neodvádzajú daň z príjmu a iné povinné odvody za svojich zamestnancov?
Príčinu treba začať hľadať u zodpovedných a v zákonodarných zboroch.
Doplňuji:
Dôsledky (nezamestnanosť) majú vždy nejakú príčinu. Treba hľadať príčinu

anonym

Myslím si, že lepší byly zadrátované hranice.Jako důvod pro uvádím…od konce padesátých let tady nebyla tuberkoloza, černý kašel, černé neštovice…toto všechno nám se nyní tahají přistěhovalci.
Dále..za chvíli tady budeme muset nechat stavět mešity a jiné chrámy pro náboženské menšiny (jsme tak malá země a ještě k tomu stavět něco, co náš národ ani nevyznává a nepotřebuje), budeme muset vycházet vstříc muslimům (budou požadovat nošení burek a pod) a v neposlední řadě když se jim to nebude líbit , BUDOU TADY JEJICH SEBEVRAŽEDNÍ ATENTÁTNÍCI.
A ještě za další…přistěhovalci BEROU PRÁCI ČESKÝM LIDEM a snižují cenu NAŠÍ práce, protože jsou ochotní dělat za méně peněz a více hodin (jim je to jedno jak dlouho dělají, rodinu tady nemají (a nebo ji nemají vůbec), takže mohou být v práci od rána do večera.

pusinka50

Podepiisuji vše, co napsal „lahny“, akorát berou českým lidem práci a neodvádějí daně, pracují na černo či prodávají pašované zboží, ať se jedná o ukrajince nebo vietnamce, všechno stejná verbeš a já se pořád divím, proč proti nim vláda nic nedělá??!

HonzikPernik

vystěhovat verbeš

Geesha

Je to jejich věc, jen by mě zajímalo proč zrovna sem, myslím že Německo by mohlo být lepší ale nevim jak na to zákony.

Hamon

kdybych ho napsal a neupřesnil kontext, byl bych označený za rasistu.
Ve zkratce, příliš benevolentní přistěhovalecká politika bude příčinou zkázy evropské civilizace takové, jakou ji známe dnes.

melanie

Moc se mi to nelíbí.Když přijede slovák nebo tak, je to skoro stejný jako čech, ale arabové atd. mi připadá nepřirozené

Andre5000

Názor mám negativní, přistěhovalectví by se mělo regulovat nebo případně i zakázat. A to i ze států EU a z východu zvláště.