Prostě já...

Jaký máte názor na youtubery?

Odpovědi
Rokio

Ty kvalitní uctívám jako polobohy. Jinými slovy mám k nim úctu a respekt, pokud je jejich tvorba dobrá.

Kelt

Jsou to svým způsobem umělci, tvůrci. Ale za kvalitním dílem se se nepodílí jeden člověk, ale tým. A nezáleží, kdo to dělá, ale výsledek.

Reganois

Záleží na kterého. Někteří jsou kvalitní, někteří přeceňují svůj vliv a myslí si, že mohou poučovat ostatní.

pan Straka

Stejný jako na řidiče autobusů – někteří jsou idioti, někteří nejsou idioti.

Ametyst

Mám velmi mnoho oblíbených, ale někteří už sklouzli k výdělkům za reklamy, což je často otravné.

Jiří Bohumil

Hodnotím kladně ty, kteří něco znají a vědí a umí se o tyto své vědomosti s ostatními podělit a předat jim své zkušenosti.
Naopak záporně ty, kteří pouze plácají kolikrát úplné nesmysly, jenom aby bylo „o čem“ a „oblbují“ své sledovatele, zejména z řad mladých, kteří tím většinou pouze „zabíjejí“ čas.
Jsem „stará škola“, ale na YT jsem už mnohokrát získal hodně dobrých informací, nápadů a návodů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.