paul1

Jaký máte názor na vzácnost tohoto nálezu?

Vzácný možná věkem. Ale velikostí?

https://www.top­ky.sk/cl/13/24­96867/Vedci-ukazali-najvacsi-exkrement--aky-kedy-vylucil-clovek--Ako-toto-dokazal-dostat-zo-seba-von--

Odpovědi
elkon

Prvního dubna už bylo.

Filip84

Tak to bys se musel historiografii věnovat poněkud na jiné úrovni, abys byl s to ocenit hodnotu takového nálezu.

Právě z takovýchto fragmentů se potom skládá obraz života nějaké sociální vrstvy obyvatelstva v nějaké době. A hoven se ti, po cca 1,000 letech, moc najít nepodaří, jako. Tak? 🤷‍♀️😅

Drap

Záleží na tom, z jakého pohledu se na to budeme dívat. Zručný klenotník dokáže vyrobit téměř přesnou kopii korunovačních klenotů původními technikami. Nikdo z nás však nedokáže vytvořit takto staré Ho,no