kurec

Jaký máte názor na výuku jazyka přes internet?

Odpovědi
jáára

Tak používám Skype a kontakty mám po celým světě. Angličtinu zdokonalím, španělsky se učím, ukrajinštinu trošku dávám, lehce italsky. Za mě v pohodě.

Kepler

Dá se to, moje dcera ve Francii tak přes Skype vyučuje angličtinu a češtinu. Všichni si to pochvalují, protože nemusí zvednout zadek z křesla.

NoFear

Asi dobrý. Je plno stránek a celkem kvalitních na studium jazyků a myslím, že i kurzy. Ale jako samostudium bych JÁ upřednostnil spíš knihy (učebnice, sešity, slovníky, dvojjazyčné – zrcadlové knihy a pak čistě cizojazyčné). CD a podobné audio nahrávky, takové ty drobné „létačky“ se shrnutím nějaké gramatiky, kartičky, pexesa a nějaké takové pomůcky. Doplněné např. sledováním seriálů nebo filmů v originálním znění toho jazka, který se učím. A za odměnu návštěva některého státu, kde se mluví tím jazykem.

Pokud myslíš jako komunikace a učení cizího jazyka s učitelem, tak je to přece taky úplně normální. Žádný problém.

elkon

Každá forma výuky jazyků která funguje, je OK.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.