Fienir

Jaký máte názor na výsledek voleb?

Já jsem výsledkem nadšen. Jsem ze Středočeského kraje. Překvapilo mě, že KSČM měla přes 20%. Ukázka, že lidé mají této vlády plné zuby. Doufám, že za 2 roky výsledky budou podobné a uvidíme, zda ta změna povede k lepšímu.

Nejlepší odpověď
fcoop

Stejně jako tazatel,který si sám odpověděl,jsem také nadšen.
Zase si snad budu smět zazpívat,a to veřejně:

Poslední bitva vzplála,
dejme se na pochod.
Internacionála

je zítřka lidský rod.

Velmi pěkná je také píseň:

Přes spáleniště, přes krvavé řeky,
pluk za plukem jde neochvějně dál,
na naší straně, srdce, právo, věky,

jdem vpřed jak čas, jak pomsty hrozný val.

No – nic.

Dopadlo to tak,jak to muselo dopadnout.
A ani náznak náznaku světýlka na konci tunelu.
Jen nevím,která varianta je horší – bolševik urvanej ze řetězu,nebo ta nenažraná zlodějská banda,která je u vesla.

Čest.

Další odpovědi
huxa

omlouvám se, ale jinak se to nedá napsat, než komanči zasra*í

venkovan

Nevím z čeho by měl být člověk nadšen, pokud se k rozhodování dostanou lidi, kteří za každou cenu plýtvají veřejnými prostředky. Alespoň za Ratha se tak dělo – placení v nemocnicích, v lékarnách apod.
Někdy si dej čas a projdi se krajským úřadem svého kraje a dej slovo s úředníky. Tedy oni stejně nic nepoví, pokud nejsi jejich dobrý známý a budou ti věřit, že je neshodíš.
V parlamentních volbách víc potřebujeme aby vyhrály politické strany které se budou snažit a realizovat smysluplná úsporná opatření, které zastaví na jedné straně státní zadlužení, na straně druhé nepovedou ke zvyšování zadlužování (ochuzování) rodin. A které prosadí, aby občané byli odpovědni za svoje činy. Občan je v tomto myšlen i poslanec, ministr, úředník na obecním úřadu atd. A také obyčejný občan, který nedbá o základní zdravotní prevenci, nezvyšuje si svoji profesní dovednost a bojí se požadovat od svých politiků aby pracovali pro společnost.

ten který je

Tolik komunistů není ani v Rusku jako zde v ČR…

anonym

Ano, urny plné komoušů. Bohužel ty volební.

anonym

Jsem velmi spokojen.Zlatí komunisti,které jsem za svůj život nikdy neodsuzoval!

MrBoban

Souhlasím s Fienierem. 20 let tady vládli nějrůznější demokratické strany a vše demokraticky akorát rozkradli. Tyto volby ukazují, že toho lidi maj už dost!

mosoj

Pozdě. Všechno rozkradeno, rozbito. Z čeho myslíte že se budeme mít lépe ?
Český průmysl byl plánovaně zničen.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-mate-nazor-na-statni-dluh

AnnMary

Má odpověď je: Ach né:(…kdo by věřil, že taková strana tu bude parazitovat tak dlouho…doufám však, že za 10 nebo 20 let by už ve vládě nepáchla…kéž by…

pusinka50

Jsem velmi spokojená. Nejsem naivní, abych věřila, že teď se všechno obrátí k lepšímu, už není kde brát, vše je prodáno a rozkradeno, nemáme výrobní podniky ani zemědělství a zas se bude muset šetřit na lidech. Zbývá jen doufat, že razantní kroky TOP09 a ODS vedoucí k uvržení do chudoby stovek tisíců našich občanů, nyní naberou poněkud lidštější směr a že se začne konečně více potírat korupce a rozkrádání ve velkém u státních zakázek apod.

dudu

Pozdě, ale přece musím reagoat na adresu všech, kteří ztratili paměť, nemají patřičné historické znalosti a nebo trpí demencí tímto příspěvkem okopírovaným z Wikipedie:
Podle ÚDV bylo v průběhu Komunistického režimu v Československu popraveno pro politické trestné činy 248 osob (247 mužů a Milada Horáková), asi 4500 osob zemřelo ve vězení a nejméně 282 při pokusu uprchnout přes železnou oponu. Dále v letech 1948–1989 zemřelo při výkonu služby nejméně 584 pohraničníků (jen 11 z nich však v důsledku střetu s narušiteli hranice).

Do vězení bylo z politických důvodů odsouzeno přes 205 000 lidí, do táborů nucených prací bylo bez soudu zařazeno asi 20 000 lidí a do Pomocných technických praporů z politických důvodů asi 22 000 osob. Do zahraničí uprchlo v letech 1948–1987 170 938 ob­čanů. ÚDV zdůrazňuje, že čísla nejsou konečná, mnoho materiálů se dosud nepodařilo zpracovat nebo prostě zmizelo, navíc statistiky nezahrnují některé nezákonné internace, utajené vraždy a lidi zemřelé na následky věznění po propuštění – lze předpokládat, že skutečné počty obětí jsou vyšší a že dosud uveřejněná čísla mohou být ještě upravena směrem nahoru.[16] Dále bylo podle Ústavu pro studium totalitních režimů jen v letech 1948–1953 uvězněno asi 200 mladistvých­.[17]
Všem těm, kteří touží po návratu komunismu pak vzkazuji, že jsou /bez výjimky/ volové, kteří by měli žrát to nejplesnivější se­no!!

SonsyMite

Zase komunisti…

pizlicka

čert,nebo dábel,vzdyt je to jedno.nevolííím prave proto.

sevos

Spokojenost.

huxa

pusinko- proč si myslíš že zde neni žádné zemědělství? nedokur*ili toto zde náhodou komanči, kdy zkonfiskovali osobní majetek a kdo jim ho nechtěl dat, toho zavřeli do uranových dolů? ODS sice dělala velké škrty, ale daleko lepší, než minulé období za ČSSD, kdy se akorát rozrůstal dluh…

anonym

ad huxa: musím ti vyslovit pochvalu za zájem a přehled, jaký v této problematice kupodivu projevuješ.